Leinamajad

Hingesaatjad Viljandi leinasaal

Hingesaatjad Viljandi leinasaal on väärikas ja hubane koht matusetalituse läbiviimiseks. Tseremooniasaali mahub 100 inimest. Hoone teisel korrusel on saal peielaudade korraldamiseks kuni 55le inimesele.
Matusetalituse läbiviimiseks mõeldud saalis saavad lähedased ja ka kõik teised leinajad istuda ning mis talvel eriti oluline, viibida teenistusel soojas ruumis. Saalis on väga hea akustika, mida on kinnitanud nii meie teenistuste läbiviijad kui ka muusikud.

Viljandi Leinamaja asub aadressil Vaksali 14, Viljandi linn.

Hingesaatjad Paide leinasaal

Hingesaatjad Paide leinasaal on väärikas ja hubane saal matusetalituse läbiviimiseks. Tseremooniasaali mahub kuni 70 inimest.Lisaks on ka olemas peiesaal 50-nele inimesele
Matusetalituse läbiviimiseks mõeldud saalis saavad lähedased ja ka kõik teised leinajad istuda ning mis talvel eriti oluline, viibida teenistusel soojas ruumis. Saalis on väga hea akustika ja hubane sisutus väärikaks ärasaatmise tseremooniaks.

Leinasaal asub aadressil Suur-Aia 19, Paide linn.

Hingesaatjad Suure-Jaani leinasaal

Hingesaatjad Suure-Jaani leinasaal on igati kena koht, kus saata teele omale lähedane inimene.Tseremooniasaal mahutab kuni 60 inimest
Matusetalituse ruum on varustatud kõige vajalikuga mis kuulub ärasaatmise talituse juurde.Leinajatele on olemas pingid ja soe ruum kus rahulikult lahkunuga saab hüvasti jätta, seda ka talvel kui väljas käre pakane.

Leinasaal asub aadressil Pärnu 1a, Suure-Jaani linn